Cenk Küpeli

Lisan eğitimini Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde, yüksek lisans eğitimini de New York City Üniversitesi’nde finans programını bitirdikten sonra sırasıyla, Doğa Şirketler Grubu Genel Müdürlüğü, BMD(Birleşmiş Markalar Derneği) Genel Sekreterliği görevlerinin ardından yabancı portföy yönetim şirketlerinin Türkiye yatırımlarının yönetimlerini üstlenmiştir.

Tamamını Görüntüle

Ersoy Kiraz

Yeditepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü, ardından da Sabancı Üniversitesi Finans Yüksek Lisans programını bitirdikten sonra çalışma hayatına 2010 yılında Doğa Grup’ta başlayıp Doğa Girişim’in kuruluş sürecinde yer almıştır. Doğa Koleji’nin Turkven Girişim Sermayesi’ne yapılan hisse satışının ardından, bu satıştan elde edilen nakitin, seçmiş olduğu yerli ve yabancı portföy yönetim şirketleri ile birlikte yönetimini üstlenmiştir.

Arda Aşkın

Garajyeri.com’un kurucusu Arda Aşkın, sistem ve yazılım mühendisi olarak web ve mobil tabanlı projelerin tasarlanması, geliştirilmesi ve yönetimi dışında Türkiye’de paylaşım ekonomisi üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Av. Ceren Küpeli

Marmara Üniversitesi’nde Hukuk lisans eğitimi akabinde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Kamu Hukuku yüksek lisansını tamamlamıştır. Yüksek lisans akabinde John Hopkins University Data Foundations Nanodegree derecesini ve etik hacker unvanını almıştır.

Tamamını Görüntüle